Powiększanie ust, korzystanie z medycyny estetycznej


Chciałabyś mieć piękne, ponętne usta. Ale niestety geny nie obdarzyły cię taką cechą. Naprzeciw wychodzi nam medycyna estetyczna. Rynek tak się poszerzył, że teraz znajdziecie całkiem tanie oferty na powiększanie ust, dzięki czemu będziecie czuły się atrakcyjniejsze i bardziej kobiece. Choć na pewno, twoje naturalne piękno już teraz jest widoczne. W takim razie ile kosztuje powiększanie ust? Czy decydować się na ten krok?
Jedną z podstawowych metod na powiększanie ust jest potraktowanie ich kwasem hialuronowym. Możemy zauważyć, że w ostatnich latach jest to niezwykle częsty zabieg wybierany przez panie. W takim razie ile zapłacimy za tę usługę, która nas upiększy? Koszt jednorazowego wstrzyknięcia kwasu hialuronowego to od 700 złotych do 1300 złotych. Wstrzykiwany jest 1 mililitr żelu hialuronowego, co ciekawe jeśli nie ma takiej potrzeby, by wstrzyknąć cały 1 mililitr możecie umówić się na kolejną wizytę, która będzie obejmowała cenę, którą już zapłaciliście. W takim razie ważne pytanie, jak długo będziecie cieszyć się pięknymi ustami? Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.
W takim razie czy decydować się na tek krok? Cena nie jest przytłaczająca więc jeśli nie możesz się obyć bez tego, może spróbuj?